Імплантація

Імплантація СітіДент

Переваги зубної імплантації:

- Імплантація зубів відбувається точно на місці втрачених зубів, не зачіпаючи здорових зубів. Саме тому такий варіант відновлення є оптимальним, на відміну від протезування, коли потрібно жертвувати здоровими зубами, щоб встановити зубний протез.

- Зубні імплантати дуже міцні, встановлюються вони практично на все життя. Замінюються при потребі лише коронки.

- Це дуже зручно, і Вам не потрібно боятися, що в один момент Ваша чарівна усмішка «злетить із обличчя», що може статися із зубними протезами, які кріпляться на спеціальні креми та гелі.

- Вставити зуби методом імплантації – це повноцінно замінити справжній природний корінь та покращити естетичний вигляд в цілому, розрізнити це зможе лише спеціаліст.

- Операцію з імплантації зубів можна робити усім незалежно від віку і кількості втрачених зубів. Не має значення, чи Вам потрібен один зуб, чи два ряди.

Імплантація СітіДент
Збереження існуючих природніх зубів

У випадку відсутності одного або кількох зубів, існуючі зуби втрачають опору сусідніх зубів і переміщаються на їх місце, через що погіршується прикус, а в результаті доходить до втрати існуючих власних зубів. Відновлення втрачених зубів з використанням зубних імплантатів означає, що ця проблема Вас більше не стосуватиметься. Тому що всі зуби, як власні, так і штучні, є на своєму місціЯкі протипоказання до імплантації?

Як і в будь якому виді медичного втручання існують протипоказання до імплантації.

Протипоказання до імплантації можна розділити на дві групи - це медичні протипоказання (за станом здоров'я) та тимчасові або відносні.

До медичних протипоказань відносяться проблеми із здоров'ям, що виключають можливість оперативних втручань, або можуть їх значно ускладнити. Це - захворювання серцево-судинної системи, проблеми з нервовою системою, проблеми з імунною системою, остеопороз (або інші захворювання, що заважають регенерації кісті), захворювання ендокринної системи (наприклад, проблеми обміну речовин), хвороби крові, онкологія, туберкульоз , СНІД, венеричні захворювання, цукровий діабет.

Тимчасові або відносні. Це коли неможливо виконати операцію прямо зараз, але причина можна усунути. До них відносяться пародонтит, патологію прикусу, захворювання слизової оболонки рота, недостатній обсяг кісткової тканини. Останнє усувається методами кісткової пластики – в потрібне місце вводиться спеціальний матеріал (або штучного походження, або власна кістка). У випадку верхньої щелепи може бути проведений так званий синус-ліфтинг – підняття слизової в гайморовій пазусі з подальшим заповненням кістковим матеріалом.

1. Підготовка до імплантації зубів

На цьому етапі проводиться ретельний огляд ротової порожнини пацієнта, оцінюється стан зубів, слизової оболонки порожнини рота, пародонта, усієї зубощелепної системи, наявних протезів, ступінь атрофії (зменшення в об’ємі) кістки щелепи. У процесі огляду спеціальними інструментами вимірюється товщина слизовоокістного шару на вершині альвеолярного відростка (відростка щелепи, в якому розміщені зуби).

Обов’язково проводиться рентгенологічне дослідження чи комп’ютерна томографія. По знімку чи даним КТ встановлюється ступінь повноцінності кісткової тканини альвеолярного відростка і особливості будови щелеп  пацієнта, а також вимірюється кількість кісткової тканини в місці встановлення імплантату. Велика увага приділяється медичному обстеженню стану інших систем і органів людини, адже основа імплантації – хірургічне втручання.

Безпосередньо перед операцією пацієнту обов’язково слід ретельно почистити зуби і видалити наліт з яз

2. Нарощування кісткової тканиниЯкщо кісткової тканини в пацієнта вистачає, цей етап не є обов’язковим. Але якщо кістки бракує для встановлення імплантату чи вона слабка, необхідно проводити нарощування кісткової тканини

3. Хірургічний етап (встановлення імплантатів)

Імплантація СітіДент

Штучний титановий корінь зуба під місцевою анестезією інтегрується в кістку щелепи згідно хірургічного протоколу. При імплантації застосовується переважно місцеве знеболення. Навіть при великих втручаннях у загальній анестезії (наркозі) немає жодної необхідності – місцеві анестетики дуже ефективні і їх дії вистачає для того, щоб абсолютно не відчувати болю.

Пам’ятка пацієнтові перед проведенням імплантації:

1.  Перед операцією за 1-2 дні необхідно зробити професійну чистку зубів.

2.  За добу до операції не вживайте алкогольні напої та напої, що містять кофеї

3. Необхідно приймати лікарські засоби до і після операції відповідно до рекомендації лікаря. При прийомі лікарських засобів не можна вживати алкогольні напої, а також інші медичні препарати без узгодження з лікарем. При появі яких-небудь небажаних ефектів при прийомі антибіотиків, будь ласка, негайно повідомте про це лікаря.

4.  На операцію бажано приходити в одязі з бавовни з короткими рукавами (наприклад у футболці).

5.  Жінкам рекомендується приходити без макіяжу.

Безпосередньо імплантація може проводитися в один або в два етапи.

При одноетапній імплантації імплантат встановлюється в лунку видаленого зуба відразу після його видалення. У цьому випадку застосовуються більш агресивні за різьбленням імплантати, які встановлюються в заздалегідь сформоване кісткове ложе. Після того, як ложе сформоване, проводиться власне імплантація під контролем глибини і напряму введення.

 

Велике значення при цьому має наявність хірургічного шаблону і рентгенологічна оцінка стану кістки щелепи і встановленого імплантату безпосередньо після імплантації. Коли імплантат встановлений, накладають шви. 

Імплантація СітіДент

Після операції на оперовану сторону обличчя прикладають холод, призначають знеболюючі і протинабрякові лікарські препарати. Потім, протягом тижня призначають протизапальне лікування.

Далі проводиться обробка рани; пацієнтам рекомендують багато разів на день полоскати рота слабкими розчинами антисептиків (про це більш детально написано в пам’ятці пацієнтові). Наступний огляд проводиться через день, рана обробляється антисептиками. Шви знімають через тиждень.

При двохетапній імплантації коронкова частина (абатмент) імплантату приєднується пізніше, після повної інтеграції (приживлення) імплантату. На нижній щелепі протезування починають проводити через 2-3 місяці після операції, на верхній – через 5-6 місяців.

Імплантація СітіДент

Також існує відстрочена імплантація. Така процедура проводиться після повного перетворення кістки в місці видалення зуба (приблизно через 9 місяців).

Пам’ятка пацієнтові після проведення імплантації

1.        Больовий симптом – звичайне явище після будь-якого хірургічного втручання, тут потрібне вживання болезаспокійливих засобів і антибіотиків за призначенням лікаря.

2.      Після операції протягом 1-2 діб може спостерігатися незначна кровоточивість, за наявності вираженої кровотечі негайно зв’яжіться з лікарем.

3.      Після операції не слід обмежувати прийом рідини, яка в перші 1-2 днів після операції має бути кімнатної температури. Не можна використовувати соломинку.

4.      На другий-третій день після операції може з’явитися невеликий набряк; але це нормальна реакція організму на проведене хірургічне втручання. Наступні 3-4 дні набряк буде поступово проходити. Для зменшення набряку необхідно прикладати лід до щоки в області оперативного втручання протягом перших 2-3 годин після операції, роблячи через кожні півгодини 15-20-хвилинні перерви. При сильному набряку негайно зверніться до лікаря.

5.      Протягом 7 днів після операції необхідно знизити фізичну активність. Уникайте бігу чи великих навантажень. Не можна відвідувати басейн, лазню і сауну, робити масаж або гарячі компреси в області голови і шиї. 

6.      Протягом двох-трьох днів після імплантації вранці, вдень і  ввечері вимірюйте температуру тіла. При температурі вище 37,5° зверніться до лікаря.

7.       Прискорить післяопераційне відновлення дотримання гігієни. Після операції почніть використовувати нову зубну щітку. Чистити зуби треба дуже акуратно, щоб не зачепити шви і не травмувати ясна. Необхідно очищати від нальоту також і спинку язика. Зуби слід чистити після сніданку і вечері, з використанням для полоскання дезинфікуючого розчину після кожного прийому їжі. 

8.      Прийом гарячої їжі можливий тільки через 1 добу після операції. Не рекомендується жувати на прооперованій стороні. Краще всього вживати їжу, яка не вимагає старанного пережовування (молочні продукти, яйця, супи, дієтичні концентрати, фрукти). У цей період слід вживати їжу багату поживними речовинами, вітамінами і мікро-елементами.

9.      Після імплантації зуби і м’які тканини прооперованої ділянки стають більш чутливими. Тому постарайтеся на 1-2 тижні виключити з раціону занадто тверду, дуже холодну чи гарячу їжу, а також їжу, що сильно впливає на слизову оболонку (солону, кислу, гостру), а також цитрусові соки, особливо фреші.

10.Не паліть на протязі як мінімум 72 годин до і після операції, а краще взагалі відмовтеся від паління, оскільки воно збільшує вірогідність виникнення ускладнень. Куріння помітно погіршує процеси мікроциркуляції крові в яснах. Як наслідок, тканини, що оточують імплантат, отримують менше кисню, що у свою чергу, веде до їх розсмоктування. 

11.   Телефонний спокій. Не турбуйте язиком шви.

 

Виконання перерахованих рекомендацій сприятиме загоєнню рани без ускладнень.

Зняття швів проводить стоматолог під час вашого повторного візиту через 7-14 днів.

У разі невиконання вищезгаданих рекомендацій стоматолог може зняти з себе відповідальність за результат оперативного лікування і можливість розвитку післяопераційних ускладнень.  

У клініці Сіті Дент ви можете встановити імплантати компаніі MEGAGEN

 

 
Імпланти Zinedent в СітіДент

 

А також Straumann (Швейцарія)

 

Імпланти Straumann в СітіДент
Імпланти Straumann в СітіДент

Імплантація та хірургічна стоматологія

 • 1.Імплантаці системою MEGAGEN350 $
 • Формувачі ясен300 грн
 • Тимчасова коронка 100 $
 • Металокерамічна коронка 250 $
 • Безметалева коронка 350 $
 • 2.Імплантація ситемою Straumann (Шейцарія)500 €
 • Тимчасова коронка 100 €
 • Металокерамічна коронка 250 €
 • Безметалева коронка 350 €
 • 3.Видалення одного(знеболення+ушиття лунки+гемостатична губка) зуба 500 грн
 • 4.Ускладнене видалення зуба(зуби мудрості , ретиновані зуби) 1000 грн

Розпорядок роботи

 • ПН-ПТ09:00 до 20.00
 • Субота 9:00 до 15:00
 • Неділя за домовленістю

Контакти

 • в.Грушевського буд. №:12
 • info@city-dent.com.ua
 • +380683402225