Протезування

Протезування в стоматології - це косметична реконструкція або відновлення відсутніх зубів. Досягнення сучасної стоматології дають широкі можливості для використання різноманітних методів для кожного окремого випадку.

Якщо людина вже зважилася на протезування, звичайно, її турбує питання, який же з цих
видів кращий і найбільше підійде в її ситуації.
Загалом є три види зубних протезів:
- незнімні;
- частково-знімні;
- знімне протезування;
- до окремої категорії належить протезування на імплантатах.

Металокерамічні коронки

Протезування СітіДент

Металокерамічні коронки — найбільш вдалий на сьогоднішній день компроміс між міцністю, естетикою та вартістю при протезуванні зубів. Металокерамічні коронки отримали свою назву із-за того, що вони:
-Мають всередині литий металевий каркас , такий каркас має товщину 0,3 — 0,5 мм. Як правило, він робиться з спеціально розробленого для стоматології кобальто-хромового або нікель-хромового сплавів. Але також можливо застосування сплавів з дорогоцінних металів, що складаються з золота, платини, паладію та ін. в різних пропорціях.
-Металевий каркас зверху покривається керамічною масою. Облицювання каркаса проходить у вигляді пошарового ручного нанесення шарів кераміки. Після нанесення кожного шару відбувається випал коронки в спеціальній печі при температурі 800 — 950 градусів. Саме при такій технології нанесення шарів кераміки і температурі випалу досягається міцна хімічна зв’язок кераміки і металу.

Протезування на імплантах

Протезування СітіДент

Така процедура, як протезування на імплантатах (імплантах) дозволяє виключити препарування здорових зубів. Щоб встановити коронку, не потрібно жодного її закріплення на сусідніх, часто здорових зубах. Тобто вони не піддаються механічній обробці, зберігаючись надовго у хорошому стані. Імплантат замінює справжній зуб повністю, не поступаючись йому ні в чому. Також його установка позитивно впливає на сусідні зуби: імплантат виконує роль опори і заповнює проміжок, що утворився з втратою замінюваного зуба.Якщо потрібно відновити втрачений або видалений зуб і нема протипоказань, то стоматолог в першу чергу порекомендує імплантацію. І хоча протезування на імплантатах дорожче від звичайного протезування, зверніть увагу на інші його особливості. Адже імплантати можуть служити людині все життя, якщо їх правильно доглядати. Інші ж види протезів за декілька років потребуватимуть заміни та можуть спричинити додаткові проблеми та грошові витрати.
Види протезування за допомогою імплантатів:
-Найбільш поширеною і популярною процедурою є встановлення одного або декількох імплантатів з використанням штучних коронок.
-У разі повної відсутності або втрати більшості зубів можуть бути використані умовно-знімні конструкції або проведено повне незнімне протезування.
-При умовно-знімному протезуванні протез встановлюється на 2-4 імплантати і надійно фіксується за допомогою спеціальних кріплень.
-При повному незнімному протезуванні використовують 6 або більше імплантатів, на які потім на мостовидних протезах встановлюються коронки. Це дозволяє повністю відновити природний зовнішній вигляд і функціонал зубів, відмовившись від звичайного протезу.

Обидва способи протезування при повній втраті зубів зменшують проблеми з дикцією і
вірогідність появи блювотного рефлексу, який часто виникає при носінні звичайних протезів.

Переваги

-Візуально протез майже не відрізняється від здорових зубів. При цьому міцність і стійкість імплантатів значно вищі.
-Збереження сусідніх здорових зубів, відсутність травматизації, а також необхідності механічної дії на них.
-Запобігання атрофії щелепної кістки, яке починається після втрати зуба.
-Профілактика захворювань ясен, ризик яких зростає під час використання звичайних знімних протезів.
-Усунення незручностей при розмові та вживанні їжі.

Безметалева кераміка

Протезування СітіДент

Найсучасніший і високо естетичний метод протезування, який поєднує в собі високу міцність і естетичні характеристики.Як відомо, висока естетичність, міцність і біосумісність кераміки робить її ідеальним матеріалом для протезування передніх і жувальних зубів. Це новітня технологія виготовлення штучних коронок, котра прийшла до нас із Європи.Коронки із цирконію по міцності не поступаються металокерамічним коронкам, а по своїх естетичних властивостях у багато разів перевершують металокераміку.

Застосування оксиду цирконію

-Оксид цирконію застосовується при виготовленні:
-одиночних коронок;
-мостоподібних протезів;
-вінірів;
-використовується в протезуванні на імплантатах.

Оксид цирконію має білий колір, що дозволяє оптимально імітувати відтінок натуральних зубів, на відміну від металевого кольору каркасу металокерамічної коронки. Для того щоб виключити просвічування металу через шар кераміки, при виготовленні металокерамічних коронок застосовують опакові (непрозорі) керамічні маси. Металокерамічні коронки не пропускають світло через метал, у них відсутня глибина кольору. У результаті немає підсвічування ясен зсередини, як в області натурального зуба, тому ясна в області металокерамічної коронки виглядає темніше. При виготовленні коронок із цирконію використовується білий каркас, який можна покривати прозорими керамічними масами й тим самим домагатися найкращих естетичних результатів. У таких коронок ясна підсвічуються зсередини, як у природніх зубів, і мають натуральний колір, що дозволяє створити візуальний ефект натуральних зубів.

Коронки з пресованої кераміки

У чому ж переваги безметаллової пресованої кераміки?

Насамперед , завдяки своїй світлопроникності й прозорості безметалева пресована кераміка має
чудову естетику.

Друга перевага – це найвища точність прилягання пресованої кераміки до краю
препарованого зуба, що дає можливість обробки зубів вище рівня ясен. Сукупність цих переваг
робить протезування пресованою безметалевою керамікою дуже привабливим. Безметалеві
коронки – це чудова естетика, міцність, надійність й натуральний колір ясен та зубів.

Вініри

Протезування СітіДент

Вінір – це керамічна накладка товщиною 0.4-0.8мм, яку встановлюють на передні зуби у випадках, коли зуби вже зруйновані, або змінили колір. Вони дають змогу досягти потрібної форми й бажаного кольору, одночасно, захищаючи зуби. У результаті цього ваша посмішка буде сліпучою, не заподіюючи при цьому збитку глибоким тканинам ваших зубів. Вініри виготовляють відповідно до кольору зубів пацієнта і його побажань щодо форми. Таким чином досягається необхідний естетичний результат, найменше травмування зуба при установці, а також надійність і довговічність.

У яких випадках вони можуть застосовуватися?

Використання вінірів у стоматології дозволяє досягти більш високого косметичного ефекту
при різних дефектах поверхні й кольору зубів, насамперед:
-травма зуба (сколи, злами);
-проміжки між зубами;
-клиноподібний дефект;
-стирання;
-порушення форми зубів;
-старі пломби, що відрізняються по кольору від здорових зубів;
-дефекти кольору зуба, пов’язані із флюорозом;
“тетрациклінові зуби”;
-наслідки травм або лікування кореневого каналу.

Вініри не вимагають спеціального догляду, регулярне чищення їх поверхні зубною щіткою
й флосами, як і інших зубів, забезпечує їм блискучий вигляд на довгий час.

Переваги:

-Порцелянові вініри мають ряд переваг у порівнянні з іншими методами в стоматологічній косметології.

-По-перше, вініри надають зубу більш натуральний здоровий вигляд, це пов’язане з тим, що стоматологічна порцеляна дуже точно імітує властивості поверхневого шару зуба – емалі.

-По-друге – на порцелянових вінірах ніколи не буває плям. Порцеляна – більш гладкий і непроникний матеріал, тому на його поверхні ніколи не утворюються плями, помутніння або знебарвлення.

-Красі Вашої емалі нічого не загрожує – ні кава, ні цигарки, ні червоне вино (кераміка має дуже високу стійкість кольору ). Зовнішній вигляд Ваших зубів стане таким, про який Ви мріяли все життя!

Протезування

 • Металокерамічна коронка1800 грн
 • Цирконiєва коронка3500 грн
 • Вінір200 $
 • Відбитки С силікон500 грн
 • Відбитки А силікон900 грн
 • Тимчасова коронка500 грн
 • Зняття металокерамічної коронки200 грн
 • Металева культьова вкладка однокоренева600 грн
 • Металева культьова вкладка розбірна700 грн
 • Цирконієва кладка3000 грн
 • Зуб на скловолокні 1000 грн

Розпорядок роботи

 • ПН-ПТ09:00 до 20.00
 • Субота 9:00 до 15:00
 • Неділя за домовленістю

Контакти

 • в.Грушевського буд. №:12
 • info@city-dent.com.ua
 • +380683402225